Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Reset
Reset

Język angielski w Żłobku Miejskim w Otwocku

W naszej placówce od kilku lat realizowany jest Program "Dwujęzyczne Dzieci" metodą Claire Selby, który sprawdza się bardzo dobrze.  Specjalnie przygotowane serie edukacyjne "Baby Beetles" (wiek 0-4) orwa "Tom and Keri" (wiek 3-6) sprawiają, iż j. angielski nigdy nie staje się dla dziecka językiem obcym. Nasze dzieci poznały wiele angielskich słów i zwrotów. Kurs podstawowy napisany jest tak, że opiekunowie i rodzice nie muszą znać języka angielskiego, aby pomagać dzieciom w procesie edukacji. Co więcej - mogą się uczyć razem z nimi każdego dnia, a nie 1-2 razy w tygodniu!

Dwujęzyczność to inwestycja w rozwój każdego dziecka.

 

Nasz placówka jest partnerem Programu " Dwujęzyczne Dzieci" i posiada Certyfikat oraz Licencję do nauczania j. angielskiego metodą Yellow House English. Największe efekty można osiągnąć dzięki współpracy opiekunów i rodziców. Poziom I " Baby Beetles" realizują maluszki i średniaki, natomiast starszaki przechodzą na poziom II "Tom and Keri". Informacje o Programie Powszechnej Dwujęzyczności znajdziecie Państwo również na stronie www.dwujezycznedzieci.pl

Oprócz w/w programu grupa średniaków i starszaków została objęta dodatkowymi zajęciami z j. angielskiego prowadzonymi przez lektora 2 razy w tygodniu. Zajęcia podsumowują zdobyte wiadomości i umiejętności. Pani Patrycja mówi do dzieci w języku angielskim, a wszystko w atmosferze zabawy.

 

Data dodania: 2022-07-12 09:01:17
Data edycji: 2022-07-12 09:32:29
Ilość wyświetleń: 610

,, Pomóżmy dzieciom myśleć, że potrafią, a będą potrafiły"

Violet F. Moos - Uczenie się przez zmysły

Nasi Partnerzy

godło Polski - link do strony głównej
Żłobek Miejski
w Otwocku

05-400 Otwock, ul. Wronia 7

05-400 Otwock, ul. Karczewska 48

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej
Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej